+48 501 013 103

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Infolinia czynna: Pon - Pt. 10.00 - 17.00

Wideorozmowa z Mikołajem

Wideorozmowa z Mikołajem

Wychodząc na przeciw sytuacji jaka nas dotknęła mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowo wprowadzonej do naszej oferty pierwszej w Polsce wideorozmowy z Mikołajem!

Oferujemy Państwu oraz Państwa dzieciom niesamowitą możliwość skontaktowania się z naszym Mikołajem poprzez wideorozmowę. Wideorozmowa z naszym Mikołajem trwać będzie maksymalnie do 10 minut. Podczas, której dzieci będą miały okazję porozmawiać z brodatym Panem :)

Usługę wideorozmowy możemy realizować przez cały grudzień, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Cena za wspaniałą wideorozmowę z Mikołajem to jedynie 50 zł.

Jeśli chcesz zamówić wideorozmowę z Mikołajem, proszę wypełnić poniszy formularz. Pozostałe instrukcje jak przebiegać będzie proces przygotowania do rozmowy przekażemy osobnym mailem. PAMIĘTAJ! Ze względu na ograniczony czas podczas spotkania może być maksymalnie 2 dzieci. Jeśli chcesz zamówić dłuższą wizytę napisz nam o tym w formularzu.