+48 501 013 103

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Infolinia czynna: Pon - Pt. 10.00 - 17.00

Poradnik przed wizytą

By Mikołaj przyjechał odwiedzić dzieci trzeba wysłaćzgłoszenie do Świętego Mikołaja i zaprosić go nawizytę w danym dniu.

Mikołaj w dniu odwiedzin daje znać (SMS lub telefon) że podjeżdża swoimi saniami zaprzężonymi w renifery pod dom, w którym czekają na niego z niecierpliwością grzeczne dzieci.Mikołaj odbiera prezenty z garażu lub miejsca, wcześniej ustalonego, tak żeby dzieci go nie widziały i swoim pukaniem oznajmia, że przyszedł odwiedzić grzeczne dzieci.

Wita się słowami: Ho! Ho! Ho! czy są tu grzeczne dzieci?!

Po wielkiej radości dzieci z odwiedzin Świętego Mikołaja. Mikołaj wysłuchuje wierszyki lub piosenki przygotowane specjalnie dla niego i wysłuchuje dzieci co chciałaby dostać w przyszłym roku oraz rozmawia z dziećmi jak zachowywały się przez cały rok.

Po wszystkim Mikołaj rozdaje dzieciom prezenty, żegna się z nimi i mówi, że wróci za rok, a teraz musi wyruszyć w dalszą podróż do kolejnych grzecznych dzieci, które czekają na jego odwiedziny.

Mały poradnik Mikołaja jak przygotować się na Wizytę.

Ho! Ho! Ho! grzeczne i te trochę mniej grzeczne duże dzieci:)

...a teraz tak trochę bardziej poważnie;)

Szanowni Państwo,

Na samym początku chcielibyśmy podziękować Państwu za skorzystanie z naszych usług Mikołaja oraz od całego zespołu Mikołajów Życzyć Państwu Zdrowych i Spokojnych Świąt w gronie rodzinnym. Mamy również nadzieję, że Wizyta naszego Mikołaja sprawi, że te Święta będą dla Państwa i całej Państwa rodziny jeszcze bardziej magiczne i wyjątkowe. :)

Poniżej znajdziecie Państwo małą ściągawkę jak przygotować się do Wizyty Mikołaja,

1. Mikołaj ma obowiązek do Państwa zadzwonić na dzień przed wizytą lub w dniu wizyty (jeszcze przed wszystkimi wizytami), że to ten Mikołaj będzie w tym dniu Państwa obsługiwał.

2. Mikołaj bardzo chętnie przyjmie podpowiedzi dotyczące dojazdu, jeśli są takie potrzebne, pamiętajmy, że "sanie" Mikołaja też muszą "latać" zgodnie z przepisami ;)

3. Mikołaj zjawi się u Państwa na wizycie w podanym w Zgłoszeniu przedziale godzinowym, przybliżone godziny przyjazdu Mikołaja zostaną Państwu przesłane w formie SMSa lub na podany w Zgłoszeniu adres e-mail, jednakże będzie to przybliżona godzina przyjazdu Mikołaja.

4. Prezenty, które są przeznaczone dla dzieci, prosimy przygotować, najlepiej, w plastikowym worku (np worek na śmieci) tak, by Mikołaj bez większego problemu mógł przepakować prezenty do swojego czerwonego worka. Worek Mikołaja ma wymiary 110 cm x 70 cm. Jeśli prezentów będzie bardzo dużo, Mikołaj poprosi jednego ze "swoich przybranych pomagierów" (np tatę lub wujka) o pomoc we wniesieniu wszystkich dużych prezentów, które nie zmieszczą się do worka Mikołaja.

5. Jeśli Mikołaj będzie potrzebować pomocy w przyniesieniu, nie których prezentów na pewno o tym powie jak już wejdzie na Wizytę.

6. Worek z prezentami najlepiej jest wystawić przed drzwi (o ile jest to możliwe). Musimy pamiętać, że pakowanie prezentów wlicza się w czas Wizyty Mikołaja.

7. Prezenty bardzo prosimy o czytelne opisanie:) Oczywiście wiadomo, że Mikołaj ma mnóstwo Elfów, które pomagają Mikołajowi pakować prezenty, dlatego też Mikołaj nie zawsze wie, który prezent jest dla którego dziecka, jeśli nie jest on podpisany ;)

8. Przy Wizytach 20 i 30 minutowych, prosimy o przygotowanie dla Mikołaja miejsca do spoczynku. W końcu daleka podróż z Laponii może zmęczyć Mikołaja:) Naszą sugestią jest by fotel lub krzesło dla Mikołaja zostało postawione obok choinki, ze względu na zdjęcia pamiątkowe, jakie zapewne będą Państwo chcieli zrobić najmłodszym wraz z Mikołajem.

9. Również bardzo prosimy pamiętać o tym, że Mikołaj ma bardzo dużo pracy w tym szczególnym dniu i nie może zostać dłużej niż było przewidziane w Zgłoszeniu. W razie, gdyby Mikołaj się troszkę zasiedział prosimy o "wyproszenie" Mikołaja;) Inne grzeczne dzieci też na niego czekają :)

10. Gdyby mieli Państwo jeszcze jakieś pytania, których nie uwzględniliśmy w tym małym poradniku to prosimy o kontakt, zarówno telefoniczny jak i mailowy. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania :)

Liczymy, że Wizyta naszego Mikołaja będzie się Państwu podobać i zostaną Państwo z Nami na dłużej:) Raz jeszcze Życzymy Wesołych Świąt.

Wasz Mikołaj!

Ho! Ho! Ho! :)