+48 501 013 103

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Infolinia czynna: Pon - Pt. 10.00 - 17.00

Wyślij do dziecka list od Mikołaja

Ze względu na bardzo duży natłok pracy Mikołaja wstrzymaliśmy usługę "Listu od Mikołaja" zachęcamy do skorzystania z Wizyt Mikołaja oraz Wideorozmowy z Mikołajem! Ho! Ho! Ho! Do zobaczenia! :)

Czy Twoje dziecko napisało już list do Mikołaja i teraz czeka by dostać zwrotny list od świętego Mikołaja? Teraz jest taka okazja. Jako pierwsi wprowadziliśmy list od Mikołaja dla twojego dziecka. Nie czekaj skoro Twoja pociecha napisała jużlist do Mikołaja, spraw radość swojemu szczęściu i zamów u nas list od Mikołaja.

Nasze listy są jedyne w swoim rodzaju. Mikołaj pisze listy na czerpanym papierze, który jest zalakowany tak, by nikt inny oprócz twojego dziecka nie mógł go odczytać.

Wypełnij formularz lub wyślij do nas e-mail. W treści wpisz czy twoje dziecko napisało list do Mikołaja, czy było grzeczne i czy w tym roku Mikołaj przyjdzie do niego z wizytą osobiście, czy tylko szybko wejdzie przez komin, gdy go nikt nie będzie widział i podrzuci prezenty. Niezbędne do wysłania listu od Mikołaja jest też Imię dziecka, do którego Mikołaj będzie pisać list. Jeżeli chcesz, by Mikołaj napisał coś szczególnego w liście też daj znać Mikołajowi. Jak wiadomo Mikołaj wie wszystko, choć ma bardzo dużo dzieci, dlatego potrzebuje twojej pomocy i wiadomość co dziecko zawarło w swoim liście do Mikołaja.

Możesz zdać się na inwencję twórczą Mikołaja lub samemu napisać treść listu. Wystarczy, że wypełnisz formularz.

Wszystkie listy wysyłamy w kopertach bąbelkowych, by zarówno list jak i lak pozostał nienaruszony. Listy wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej listem poleconym priorytetem.